Академія cisco при кафедрі Телекомунікації


Про локальну академію arrow Курси академії arrow IT Essentials I: PC Hardware and Software arrow IT Essentials I: PC Hardware and Software

IT Essentials I: PC Hardware and Software

 IT Essentials I: PC Hardware and Software
(Основи інформаційних технологій I: Апаратне та програмне забезпечення ПК)

Курс початкового рівня, розрахований на студентів, які хочуть почати знайомство зі світом ІТ-техногогій або впорядкувати знання в області основ ІТ.

Курс дає всебічне уявлення про апаратне забезпечення та операційні системи ПК. Слухачі вивчають функціональні можливості апаратних засобів та компонент програмного забезпечення, ознайомлюються з основними проблемами безпеки та методами їх вирішення. У лабораторії Академії слухачі отримують навички ремонту та модернізації комп'ютерного обладнання та налагодження ПК, встановлення операційних систем та програмного забезпечення, а також пошуку та налагодження несправностей, що пов'язані з програмним або апаратним забезпеченням ПК. Окрім того, до програми включено базові знання про організацію комп'ютерних мереж.

Курс орієнтовано на підготовку до сертифікації CompTIA A+. (Екзамени 220-301: A+ 2003 Linear Core Hardware Exam та 220-302: A+ 2003 Linear OS Technologies Exam) Матеріали курсу доступні англійською та російською мовами.

Опис курсу 


 

  


 
Останні новини
14.10.2014 - День Cisco у Львові

31 жовтня 2014 р. Академія Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка"  проводить День Cisco. Місце проведення: вул. Професорська 2, ХІ корпус НУ "Львівська політехніка" аудиторія ім. професора Величка Ю.Т. (ауд.218). Початок о 10.00.

Вхід вільний після попередньої реєстрації 

Програма (українська версія)

Програма (англійська версія) 

Як до нас потрапити 

Детальніше...
 
20.06.2014 - Завершено навчальний рік у Академіях

Завершено навчальний рік у Академіях Сisco при середніх навчальних закладах.  

Детальніше...
 
18.06.2014 - Наша Академія відзначена Cisco!

Наша Академія отримала нагороду за визначні досягення у розвитку програми Академій Cisco в Україні. 

Детальніше...
 
29.10.2013 - Вітаємо!
Колектив Академії вітає Володимира Червенця з здобуттям третього місця у фіналі Всеукраїнського змагання інструкторів Академій NetExcellence !!! Детальніше...
 
01.10.2013 -  День Cisco у Львові (ОНОВЛЕНО)

  1 листопада 2013р. Академія Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" вже традиційно провела День Cisco у Львові. Оновлено!

 

Детальніше...
 
Contacts