Академія cisco при кафедрі Телекомунікації


 

День Cisco у Львові (ОНОВЛЕНО)

  1 листопада 2013р. Академія Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" вже традиційно провела День Cisco у Львові. Оновлено!

 

 Гостями були не тільки студенти та викладачі НУ «Львівська політехніка», а гості з Київського державного інституту телекомунікацій, Одеської Національної академії зв'язку ім.Попова, Національного університету ім. Франка, Донецького національного технічного універстету, Харківського національного університету радіоелектроніки а також студенти львівського технічного коледжу, львівського природничого коледжу та учні львівського фізико-математичного ліцею, львівських середніх шкіл №18,52,65,68. У зустрічі взяли участь представники всеукраїнської громадської організації «Моя Родина», що опікується сім'ями у яких ростуть прийомні діти.

У вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи проф. Федасюк Дмитро Васильович та директор інституту телекомунікацій радіотехніки та електронної техніки проф. Прудиус Іван Некифорович зазначили, що реалії сучасної підготовки спеціалістів вимагають тісної співпраці ВНЗ з виробництвом. Прикладом таких взаємовідносин є програма Академій Cisco яка дозволяє студентам опановувати знання з новітніх інфокомунікаційних технологій та набувати практичних навичок роботи з телекомунікаційним обладнанням Cisco Systems.

Менеджер програми Академій Cisco в Україні Олена Домотенко коротко ознайомила присутніх з заходами, які плануються в рамках програми Академій Сisco в поточному навчальному році, а також привітала інструктора Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" Володимира Червенця, який 28 жовтня на всеукраїнському змаганні інструкторів Академій – NetExcellence зайняв призове місце.

Завідувач кафедри «Телекомунікації» проф.Климаш Михайло Миколайович зазначив, що з моменту створення Академії (13 липня 2006р.) кафедра наполегливо працює над інтеграцією навчальних планів напрямку «Телекомунікації» та учбових курсів Академії Cisco. На даний час на бакалаврській підготовці успішно інтегровано курси IT Essentials та CCNA (зараз CCNA R&S) і ведуться роботи з інтеграції курсу CCNA Security в рамках магістерської підготовки.

З березня 2013 року на базі Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" було створено Центр підготовки інструкторів Академій Cisco.

Слід зазначити, що надання статусу Центру підготовки інструкторів є великим визнанням співтовариством Академій Cisco України кваліфікації інструкторів Академії при кафедрі «Телекомунікації». Керівник Центру підготовки інструкторів Орест Костів коротко проінформував присутніх про роботу Центру підготовки інструкторів в рамках ініціативи українського представництва Сisco Systems по створенню Академій в середніх навчальних закладах та навчанню інструкторів (в основному це вчителі інформатики). В рамках ініціативи за участю Центру підготовки інструкторів відкрито Академії при Львівському фізико-математичному ліцеї, середніх школах №18,65,68, гімназії «Євшан» та Володимирецькому районному колегіумі (м.Володимирець Рівненської обл.). Крім того коротко ознайомив присутніх з особливостями курсу IT Essentials v.5.0 , який став доступним для викладання в Академіях з поточного навчального року.

Керівник Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" Мар’ян Кирик зупинився на проблемах переходу на нову версію курсу CCNA  (зараз він буде називатись (CCNA комутація і маршрутизація) перехід на який очікується з нового навчального року.

Інструктор Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" Володимир Червенець розповів про переваги галузевої сертифікації Cisco Systems . Він зазначив, що сертифікати Cisco високо цінуються і визнаються ІТ співтовариством у всьому світі.

Про особливості роботи в компанії, яка є одним з світових лідерів в галузі інфокомунікаційних технологій та про використання cloud-технологій на прикладі ІТ-підрозділу Cisco розповіла системний інженер Сisco Анастасія Марченко.

Власними історіями успіху поділились з присутніми випускники попередніх років Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" Ігор Когут та Юрій Туренок, які на даний час працюють системними інженерами одного з флагманів ІТ індустрії України – компанії SoftServe.

Окрема сесія була проведена для школярів, для яких інструктор Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" Роман Бак провів майстер-клас з монтажу системного блоку комп’ютера та базових налаштувань BIOS.

В рамках дня Cisco на базі Центру підготовки інструкторів було проведено семінар для інструкторів новостворених Академій при середніх навчальних закладах. Менеджер Академій Cisco Олена Домотенко проінформувала присутніх про подальші кроки в рамках пілотного проекту з відкриття Академій при школах України, та розповіла про умови Oлімпіади Cisco для школярів України на початку грудня 2013. Керівник Центру підготовки інструкторів Орест Костів зупинився на демонстрації прийомів роботи інструктора в середовищі NetSpace. Інструктор Академії Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" продемонстрував можливості використання програмного пакету Сisco Packet Tracer v6.0 під час викладання курсу IT Essentials 5.0. З інструкторами новостворених Академій своїм досвідом поділився керівник і інструктор Академії Cisco при школі-інтернаті м.Буча (Київська обл.) Микола Кригін (о. Микола).

Завершився День Сisco у Львові вікториною для школярів та студентів. 

Програма Дня Cisco у Львові в PDF 

Мережі, які цікавлять науковців, студентів і навіть учнів 

 
 
Останні новини
14.10.2014 - День Cisco у Львові

31 жовтня 2014 р. Академія Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка"  проводить День Cisco. Місце проведення: вул. Професорська 2, ХІ корпус НУ "Львівська політехніка" аудиторія ім. професора Величка Ю.Т. (ауд.218). Початок о 10.00.

Вхід вільний після попередньої реєстрації 

Програма (українська версія)

Програма (англійська версія) 

Як до нас потрапити 

Детальніше...
 
20.06.2014 - Завершено навчальний рік у Академіях

Завершено навчальний рік у Академіях Сisco при середніх навчальних закладах.  

Детальніше...
 
18.06.2014 - Наша Академія відзначена Cisco!

Наша Академія отримала нагороду за визначні досягення у розвитку програми Академій Cisco в Україні. 

Детальніше...
 
29.10.2013 - Вітаємо!
Колектив Академії вітає Володимира Червенця з здобуттям третього місця у фіналі Всеукраїнського змагання інструкторів Академій NetExcellence !!! Детальніше...
 
01.10.2013 -  День Cisco у Львові (ОНОВЛЕНО)

  1 листопада 2013р. Академія Cisco при кафедрі «Телекомунікації» Національного університету "Львівська політехніка" вже традиційно провела День Cisco у Львові. Оновлено!

 

Детальніше...
 
Contacts